Dolgozóink

Intézményünkben dolgozó pedagógusok

NévMunkakör
Androkityné Kertész Judittanító 3.b osztály osztályfőnöke alsós munkaközösségvezető
Bedő-Bodnár Melindatanító 4.a osztály osztályfőnöke
Bednárikné Bíró Marianngyógypedagógus
Boros Andrea Mónikatanító 6.a osztály osztályfőnöke 2.a osztály napközis csoport vezetője
Gyulainé Könczöl Máriatanár 5.a osztály napközis csoport vezetője
Kenderes-Petz Veronikatanító 1.a osztály osztályfőnöke napközis munkaközösségvezető
Kiss Bernadetttanár 8.b osztály osztályfőnöke
Kondráth Dolli Gabriellatanár 7.a osztály osztályfőnöke reál munkaközösségvezető
Lengyel Ildikótanár DÖK segítő pedagógus
Migléczi-Latinovics Anetttanító 2.a osztály osztályfőnöke
Lőrincz Enikőtanító, tanár 8.a osztály osztályfőnöke ’tehetséggondozó’ munkaközösségvezető mesterpedagógus
Mikus Juditintézményvezető mesterpedagógus
Müller Évatanító 1.a osztály napközis csoport vezetője
Németh Istvánnétanár humán munkaközösségvezető
Orosz Cintiatanár Égbelátó Alapítvány elnöke Ökocsoport vezetője
Párczen Bálintiskolapszichológus
Rába Ildikófejlesztőpedagógus fejlesztésekkel kapcsolatos tevékenységek koordinálása
Rácz-Fodor Gabriellatanító 1.b osztály osztályfőnöke
Rottmayer Jenőgyógypedagógus
Ruscsák Mónikatanár
Somfai Zsuzsannatanár intézményvezető-helyettes
Szabó Sándortanár 7.b osztály osztályfőnöke sportkörvezető
Szakmáry Lilla
tanár könyvtárpedagógus
Szalai-Paplogó Dóragyógypedagógus (tartós távollét)
Szalontai Évatanár intézményvezető-helyettes
Szőke Annamáriatanár 5.a osztály osztályfőnöke KIP (Komplex Instrukciós Program) munkaközösségvezető
Tóth Máriatanító, tanár 3.a osztály osztályfőnöke
Tóth Mátétanár sportkörvezető
Urbán Dóragyógypedagógus
Varga Zsuzsannatanító 3.b osztály napközis csoport vezetője
Vejmola Tamástanár sportkörvezető
Vida Emesegyógypedagógus

Nevelő-oktató munkát segítő dolgozók

Élesné Somlai Viktóriateljes állás (tartós távollét)gyógypedagógiai asszisztens
Gulyás Brigittarészmunkaidősművelődésszervező (LEP) pedagógiai asszisztens
Kiss Mariannateljes állásiskolatitkár
Kohári Zsoltrészmunkaidősrendszergazda
Moldvánné Erdős Andreateljes állásgyógypedagógiai asszisztens
Nagy Noémiteljes állásgyógypedagógiai asszisztens
Solti Beátateljes álláspedagógiai asszisztens
Szabó Mária Juliannateljes állásgyógypedagógiai asszisztens
Szántó-Vass Zsuzsannarészmunkaidőspedagógiai asszisztens
Temesvári Imrerészmunkaidősrendszergazda
Turcsik Evelinteljes állásgyógypedagógiai asszisztens

Technikai dolgozók

1.Cseh Ivettrészmunkaidőstechnikai dolgozó
2.Cseh Julianna Ibolyateljes állásportaszolgálat technikai dolgozó
3.Erdős Sándornérészmunkaidőstechnikai dolgozó
4.Ruska Istvánnételjes állástechnikai dolgozó
5.Szalai Ádámteljes állásgazdasági ügyintéző technikai dolgozó
6.Tóth Gábornérészmunkaidőstechnikai dolgozó
7.Szálkáné Balogh Franciskarészmunkaidőstechnikai dolgozó
8.Deák-Csornyij Editrészmunkaidőstechnikai dolgozó