Móra Ferenc Általános Iskola

Idén is részt vettünk november első felében a kerületi diákolimpia kosárlabda küzdelmeiben. A IV. korcsoportos lány és fiú csapatunk a hagyományokhoz híven, most is csodálatos eredményt ért el!

Mindkét együttesünk aranyéremmel zárta a versenysorozatot. A fiú csapatok rendkívül szoros mérkőzéseket játszottak, szerencsére ebből az adok-kapokból a mi csapatunk került ki győztesen!

Lány együttesünk könnyebben, nagyobb különbséggel, magabiztosan nyerte a mérkőzéseket, megérdemelten lettek a kerület bajnokai!

Gratulálunk minden résztvevő játékosunknak és a felkészítő tanároknak!

                           

 

Iskolánkban érezhetően felpezsdült a sportélet idén nagy örömünkre. A 2018/2019-es tanévben is nagyszerűen képviselték tanulóink a Móra Ferenc Általános Iskola közösségét a különböző sportversenyeken. Csapatban és az egyéni versenyszámokban is igyekeztek diákjaink kiemelkedően teljesíteni.

Egyéni eredmények:

Mihálka Alícia, Csepel Futás II. korcsoport lány II. helyezés;

Mihálka Szintia, Csepel Futás III. korcsoport lány II. helyezés;

Bársony Domán, Csepel Futás IV. korcsoport lány II. helyezés;

Csapat eredmények:

IV. korcsoportos kerületi lány kosárlabda 1. helyezés;

IV. korcsoportos kerületi fiú kosárlabda 1. helyezés;

III. korcsoportos lány kosárlabda II. helyezés;

III. korcsoportos fiú 1. helyezés;

Ifj. Szabó Ferenc Emléktorna – Kosárlabda Mikulás Kupa I. helyezés

Gratulálunk minden résztvevőnek!

 

2018-2019. tanév versenyeredményei

Bakai Ármin 1.a

Móra Ferenc Matematika Verseny

I. helyezés

Bedő Benedek Ádám 1.a

Csepeli Művészeti Szemle

(vers-és prózamondás kategória)

Bronz minősítés

Chemeri Milán 1.a

Móra Ferenc Matematika Verseny

II. helyezés

Nemes Anna 1.a

Móra Ferenc Matematika Verseny

III. helyezés

Budi Balázs Levente 2.b

Csepeli Művészeti Szemle

(vers-és prózamondás kategória)

Ezüst minősítés

Horváth Patrik 3.b

Kerületi SNI verseny

(nyelvtan-helyesírás kategória)

II. helyezés

Mihálka Alicia 3.b

Úszás sportág

(Mellúszás – 25 m)

III. helyezés

Úszás sportág

(Gyorsúszás – 25 m)

II. helyezés

Csepel Futás

(II. korcsoport lány)

II. helyezés

Beri Alexandra 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Boros Olivér 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Bódi Nelli 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Debreczeni Richárd 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Horváth Márk 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Jakab Dominik 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Kerületi labdarúgás verseny

(III. korcsoport)

V. helyezés

Fortunyák Flórián 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

III. helyezés

Jósvai László 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Kerületi matematika verseny

II. helyezés

Kerületi SNI verseny (matematika kategória)

I. helyezés

Kutató Gyermekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

III. helyezés

Keresztes Krisztina 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Kojsza Laura 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Víz világnapja rajzpályázat

II. helyezés

Kurucz Zsófia 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

III. helyezés

Marton László 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Kerületi labdarúgás verseny

(III. korcsoport)

V. helyezés

Muth Kira 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Németh Inez 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Németh Rebeka 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Pásztor-Vancsó Viktor 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(ének kategória)

Kiemelt arany minősítés

Kerületi népdaléneklő verseny

Kiemelt arany minősítés

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

III. helyezés

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Póczak Dominik 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

III. helyezés

Mayer Nimród 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Sifter Tibor 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

III. helyezés

Sipos-Sztanyik Bulcsú Győző 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

III. helyezés

Szilágyi Nóra 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(vers-és prózamondás kategória)

Arany minősítés

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

II. helyezés

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(XIX. Országos Döntő)

VII. helyezés

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Varga Balázs 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Varga Bence 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Varga Sándor 4.a

Csepeli Művészeti Szemle

(mozgásművészet kategória

Színes Táncok Társulata” csoport)

Arany minősítés

Csinóczki Márk 4.b

Kerületi Színjátszó Verseny

Arany minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Farkas Tímea 4.b

Csepeli Művészeti Szemle

(vers-és prózamondás kategória)

Arany minősítés

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

II. helyezés

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(XIX. Országos Döntő)

VIII. helyezés

Kerületi Színjátszó Verseny

Arany minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Feka Klaudia Kiara 4.b

Kerületi Színjátszó Verseny

Arany minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Feka Roland 4.b

Kerületi labdarúgás verseny

(III. korcsoport)

V. helyezés

Kosárlabda Mikulás kupa

I. helyezés

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

I. helyezés

Haga Vanessza Georgina 4.b

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

III. helyezés

Kerületi Színjátszó Verseny

Arany minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Hardi Barbara Éva 4.b

A dalszöveg is vers”

(alsó tagozatosok kategóriája)

III. helyezés

Kerületi Színjátszó Verseny

Arany minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Kerékgyártó Viktória 4.b

Kerületi Színjátszó Verseny

Arany minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Kiss Alex László 4.b

Kerületi Színjátszó Verseny

Arany minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Küller Ilona Éva 4.b

Kerületi Színjátszó Verseny

Arany minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Váradi Krisztina Elizabet 4.b

A dalszöveg is vers”

(alsó tagozatosok kategóriája)

II. helyezés

Kerületi Színjátszó Verseny

Arany minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Füredi Róbert 5.a

Kosárlabda Mikulás kupa

I. helyezés

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

I. helyezés

Hanák Bálint 5.a

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

I. helyezés

Kerületi labdarúgás verseny

(III. korcsoport)

V. helyezés

Kiss Marcell 5.a

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

I. helyezés

Körmendi Hanna Sára 5.a

Csepeli Művészeti Szemle

(vers-és prózamondás kategória)

Kiemelt arany minősítés

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

I. helyezés

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(XIX. Országos Döntő)

III. helyezés

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

II. helyezés

Sipos-Sztanyik Ékes Csillag 5.a

Kosárlabda Mikulás kupa

I. helyezés

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

II. helyezés

Szabó Tamás 5.a

Kosárlabda Mikulás kupa

I. helyezés

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

I. helyezés

Szalisznyó Jázmin 5.a

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

II. helyezés

Kosárlabda Mikulás kupa

I. helyezés

Takács Edina 5.a

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

II. helyezés

     

Tóth Nikolett 5.a

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

II. helyezés

Váradi Dominik 5.a

Kosárlabda Mikulás kupa

I. helyezés

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

I. helyezés

Kerületi labdarúgás verseny

(III. korcsoport)

V. helyezés

Debre Frida 5.b

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

II. helyezés

Horváth Dzsulió 5.b

Kosárlabda Mikulás kupa

I. helyezés

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

I. helyezés

Killy Erik 5.b

Kosárlabda Mikulás kupa

I. helyezés

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

I. helyezés

Xiao Jiahao 5.b

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

I. helyezés

Gusztafik Jázmin Angéla 6.a

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

II. helyezés

Küller Andrea 6.a

A dalszöveg is vers”

(felső tagozatosok kategóriája)

II. helyezés

Kerületi Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Ezüst minősítés

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

II. helyezés

Mihálka Szintia 6.a

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Úszás sportág

(Mellúszás – 50 m)

I. helyezés

Úszás sportág

(Gyorsúszás – 50 m)

I. helyezés

Csepel Futás

(III. korcsoport lány)

II. helyezés

Szabó Virág Renáta 6.a

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

III. helyezés

Váradi Virág 6.a

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Váradi Zsuzsanna Alexandra 6.a

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

II. helyezés

Balog Lajos Dániel 6.b

Kerületi labdarúgás verseny

(III. korcsoport)

V. helyezés

Geyerhosz Tamás 6.b

Kerületi labdarúgás verseny

(III. korcsoport)

V. helyezés

Jónás Rikárdó Krisztián 6.b

Kerületi kosárlabda verseny

(III. korcsoport)

I. helyezés

Kerületi labdarúgás verseny

(III. korcsoport)

V. helyezés

Kiss Alexa 6.b

A dalszöveg is vers”

(felső tagozatosok kategóriája)

III. helyezés

Kerületi Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Ezüst minősítés

Sztojka Ferenc 6.b

Kosárlabda Mikulás kupa

I. helyezés

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Kerületi labdarúgás verseny

(III. korcsoport)

V. helyezés

Vörös Alex 6.b

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Bársony Domán 7.a

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Csepel Futás

(IV. korcsoport)

II. helyezés

Debre Dániel 7.a

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Feladatmegoldó Fizikaverseny

(csapatverseny)

II. helyezés

Gáspár Veronika 7.a

Kerületi Színjátszó Verseny

Arany minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Gajdos Bence 7.a

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Kerékgyártó Cintia 7.a

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Szabó Dániel Gergely 7.a

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Szajkó Szilárd 7.a

Kerületi Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Ezüst minősítés

Varga Ferenc Gábor 7.a

Vermes Miklós Fizikaverseny

(kísérletezés kategória

– csapatverseny)

Arany minősítés

Báki Dóra 7.b

Vermes Miklós Fizikaverseny

(kísérletezés kategória

– csapatverseny)

Arany minősítés

Feladatmegoldó Fizikaverseny

(-csapatverseny)

II. helyezés

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Bársony Vajk 7.b

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Bogdán Barbara 7.b

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Csitkovics Gréta 7.b

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Gódor Dzsenifer Nikoletta 7.b

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Haga Zoltán Árpád 7.b

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Jakab Martin 7.b

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Kiss-Horváth Bendegúz 7.b

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Márton Szonja 7.b

Vermes Miklós Fizikaverseny

(kísérletezés kategória

– csapatverseny)

Arany minősítés

Feladatmegoldó Fizikaverseny

(-csapatverseny)

II. helyezés

Vaslabán Anita Viktória 7.b

Kerületi Színjátszó Verseny

Bronz minősítés

Országos Színjátszó Verseny

Ezüst minősítés

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Vörös Zoé 7.b

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Leskó Lili 8.a

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Varga Alexandra Vivien 8.a

Kerületi kosárlabda verseny

(IV. korcsoport)

I. helyezés

Kálmán Dávid Márk 8.b

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

(Regionális forduló)

III. helyezés