Móra Ferenc Általános Iskola
          
DátumSzintTantárgyA verseny megnevezéseKategóriaElért helyezésRésztvevőkOsztályFelkészítő tanár
2015.10.11Országos bajnokságTestnevelésRitmikus sportgimnasztikaÖsszetett3. helyDékány Brigitta8.a
2015.10.12Országos bajnokságTestnevelésRitmikus sportgimnasztikaLabda3. helyDékány Brigitta8.a
2015.10.13Országos bajnokságTestnevelésRitmikus sportgimnasztikaBuzogány4. helyDékány Brigitta8.a
2015.10.14Nemzetközi - CsehországTestnevelésCheh-Open Kick-boxKadett 1 - 37 kg1. helyBálint Martin7.a
2015.10.15Nemzetközi - CsehországTestnevelésCheh-Open Kick-boxKadett 2 - 42 kg1. helyBálint Martin7.a
2015.10.16Nemzetközi - CsehországTestnevelésCheh-Open Kick-boxLight kadett 1 - 37 kg2. helyBálint Martin7.a
2015.10.17KörzetiMatematikaBolyai matematikaCsapatverseny12. hely (48-ból)Blum Laura3.aAndrokityné Kertész Judit
2015.10.18KörzetiMatematikaBolyai matematikaCsapatverseny12. hely (48-ból)Killy Dávid3.aAndrokityné Kertész Judit
2015.10.19KörzetiMatematikaBolyai matematikaCsapatverseny12. hely (48-ból)Kötél Levente3.aAndrokityné Kertész Judit
2015.10.20KörzetiMatematikaBolyai matematikaCsapatverseny12. hely (48-ból)Mihálka Szintia3.aAndrokityné Kertész Judit
2015.10.21KörzetiMatematikaBolyai matematikaCsapatverseny5. hely (31-ből)Varga Ilona7.aÁrmos Katalin
2015.10.22KörzetiMatematikaBolyai matematikaCsapatverseny5. hely (31-ből)Takács Vanda7.aÁrmos Katalin
2015.10.23KörzetiMatematikaBolyai matematikaCsapatverseny5. hely (31-ből)Hliva György7.aÁrmos Katalin
2015.10.24KörzetiMatematikaBolyai matematikaCsapatverseny5. hely (31-ből)Korcsog Milán7.aÁrmos Katalin
2015.10.25KörzetiMatematikaBolyai matematikaCsapatverseny10. hely (30-ból)Csupor Bence8.aSzalontai Éva
2015.10.26KörzetiMatematikaBolyai matematikaCsapatverseny10. hely (30-ból)Cservák Zoltán8.aSzalontai Éva
2015.10.27KörzetiMatematikaBolyai matematikaCsapatverseny10. hely (30-ból)Dékány Brigitta8.aSzalontai Éva
2015.10.16KörzetiMatematikaBolyai matematikaCsapatverseny10. hely (30-ból)Nagygyörgy Tibor8.aSzalontai Éva
2015.11.07OrszágosTestnevelésIzsó Mihály Emlékverseny Újfehértói Kempo KupaSemi contact, férfi, 0-25 kg, 0-7 év1. helyValasek Olivér2.b
2015.11.07KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - fiú3. helyBenkő Vivien8.aCsászár Gáspár
2015.11.07KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - fiú3. helyBiró Dominik7.aCsászár Gáspár
2015.11.07KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - fiú3. helyÁdám Martin7.aCsászár Gáspár
2015.11.07KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - fiú3. helyUjlaki Ádám7.aCsászár Gáspár
2015.11.07KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - fiú3. helyCsupor Bence8.aCsászár Gáspár
2015.11.07KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - fiú3. helyFarkas Dániel5.bCsászár Gáspár
2015.11.07KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - fiú3. helyHaga Renátó5.bCsászár Gáspár
2015.11.12KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - lány1. helyBenkő Vivien8.aCsászár Gáspár
2015.11.12KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - lány1. helyPintér Edina8.aCsászár Gáspár
2015.11.12KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - lány1. helyHájas Eszter8.aCsászár Gáspár
2015.11.12KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - lány1. helySolymosi Henriett8.aCsászár Gáspár
2015.11.12KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - lány1. helyRácz Vivien5.bCsászár Gáspár
2015.11.12KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - lány1. helyLőrincz Viktória5.bCsászár Gáspár
2015.11.12KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - lány1. helyTakács Vanda7.aCsászár Gáspár
2015.11.12KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - lány1. helySchiff Eszter7.aCsászár Gáspár
2015.11.12KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - lány1. helyFancsali Brigitta7.aCsászár Gáspár
2015.11.12KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda VI. korcsoport - lány1. helyOlár Réka7.aCsászár Gáspár
2015.11.17KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport - fiú3. helyBiró Dominik7.aCsászár Gáspár
2015.11.17KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport - fiú3. helyBiró Ármin4.aCsászár Gáspár
2015.11.17KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport - fiú3. helyHaga Renátó5.bCsászár Gáspár
2015.11.17KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport - fiú3. helyHaga Zoltán4.bCsászár Gáspár
2015.11.17KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport - fiú3. helyFarkas Dániel5.bCsászár Gáspár
2015.11.17KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport - fiú3. helyRácz Vivien5.bCsászár Gáspár
2015.11.17KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport - fiú3. helyLőrincz Viktória5.bCsászár Gáspár
2015.11.17KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport - fiú3. helyMegyeri Marcell5.bCsászár Gáspár
2015.11.17KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport - fiú3. helyJakab Zoltán5.bCsászár Gáspár
2015.11.17KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport - fiú3. helySztojka Ferenc3.bCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaVáltóverseny4. helyBálint Boglárka2.bCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaVáltóverseny4. helyÁdám Alíz2.bCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaVáltóverseny4. helyKiss Maja2.bCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaVáltóverseny4. helyDebre Frida2.bCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaVáltóverseny4. helySipos-Sztanyik Ékes2.aCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaVáltóverseny4. helyRozgonyi Csaba2.bCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaVáltóverseny4. helyKilly Erik2.bCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaVáltóverseny4. helyBalogh DánielCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaVáltóverseny4. helyAngyal Dávid2.aCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaVáltóverseny4. helySzabó Tamás2.aCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaVáltóverseny4. helyOdri Áron2.aCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaVáltóverseny4. helyHanák Bálint2.aCsászár Gáspár
2015.11.22BudapestiTestnevelésKosárlabdaPontszerző bajnokság1.helyVörös Alex3.bCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaPontszerző bajnokság1.helyKilly Dávid3.aCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaPontszerző bajnokság1.helyBalogh Dániel3.bCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaPontszerző bajnokság1.helyMarton Kevin4.aCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaPontszerző bajnokság1.helySzabó Dániel4.aCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaPontszerző bajnokság1.helyVörös Zoé4.bCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaPontszerző bajnokság1.helyCsitkovics Gréta4.bCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaPontszerző bajnokság1.helyBáki Dóra4.bCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaPontszerző bajnokság1.helyMihálka Szintia3.aCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaPontszerző bajnokság1.helyLukács Mercédesz4.aCsászár Gáspár
BudapestiTestnevelésKosárlabdaPontszerző bajnokság1.helyCzirják Tímea5.bCsászár Gáspár
2015.11.26KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport1. helyRácz Vivien5.bCsászár Gáspár
2015.11.26KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport1. helyLőrincz Viktória5.bCsászár Gáspár
2015.11.26KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport1. helyCzirják Tímea5.bCsászár Gáspár
2015.11.26KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport1. helyFarkas Panka5.bCsászár Gáspár
2015.11.26KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport1. helyFerenci Vivien5.bCsászár Gáspár
2015.11.26KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport1. helyHanák Renáta5.bCsászár Gáspár
2015.11.26KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport1. helyKovács Diána5.bCsászár Gáspár
2015.11.26KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport1. helyVörös Zoé4.bCsászár Gáspár
2015.11.26KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport1. helyMihálka Szintia3.aCsászár Gáspár
2015.11.26KerületiTestnevelésDiákolimpiaKosárlabda III. korcsoport1. helyLukács Mercédesz4.aCsászár Gáspár
2015.12.08MegyeiTestnevelésStreetball5.helyBenkő Vivien8.a
2015.12.08MegyeiTestnevelésStreetball5.helyFónyad Fanni8.a
2015.12.08MegyeiTestnevelésStreetball5.helyTakács Vanda7.a
2015.12.08MegyeiTestnevelésStreetball5.helyRácz Vivien5.b

 

Kerületi Művészeti Szemle – Mozgásművészeti produkciók

A 2015/16. tanév művészeti szemléjének mozgásművészeti ágában 3 produkcióval is képviseltük iskolánkat. A megmérettetésre 2016. március 17-én került sor a Radnóti Miklós Művelődési Házban.

Alsó tagozaton 18, míg a felsősök körében 11 csapat versenyzett. A sok induló ellenére is nagyon szép eredményeket értek el tanulóink, két ezüst és egy arany oklevél birtokában érkeztek vissza táncosaink.  

Az 5.b osztályból az egyéb – akrobatikus kategóriában induló 6 lány formációja “Rocky” című produkciójával ezüst oklevelet kapott.

Felkészítők: Császár Gáspár és Zöld Fanni.

Táncosok: Zöld Fanni, Czirják Tímea, Ferenci Vivien, Rácz Vivien, Kovács Diána, Farkas Panka  

A 4.a osztályból 13 tanuló az egyéb – show tánc kategóriában “Charleston” című produkciójával szintén ezüst oklevelet szerzett.

Felkészítőjük: Trombitás – Bodoki Bernadett.

Táncosok: Beri Ramóna, Haitham Jázmin, Vörös Judit, Lukács Mercédesz, Kűrti Vivien, Mandula Dorina, Ferenci Alexandra, Gáspár Veronika, Szabó Áron, Urbán Dominik, Marton Kevin, Belicza Bence, Pintér Levente,  

Az alsó tagozatos néptánc – szakkör tagjai (17 fő) a néptánc kategóriában “Három a tánc” címmel moldvai táncokat adtak elő, amelyért arany oklevélben részesültek.

Táncukat Tekauer Léna kobzon, Lévai Csilla harmonikán kísérte.

Felkészítő: Tóth Mária.

Táncosok: Deme Amanda, Kojsza Laura és Kurucz Zsófia (1.a osztályos tanulók),  Zombori Martin (2.a), Olár Enikő (3.a), Báki Balázs, Botos János, Jónás Rikárdó, Kertész Noémi, Kis Enikő, Kojsza Dominika, Kósa Amanda, Major Csilla, Szabolcsi Viktória, Vörös Alex ( 3.b osztály tanulói) valamint Beri Ramóna és Haitham Jázmin (4. a osztályos tanulók).  

 

Móra néptánc szakkör Arany oklevél_készülő cikkhez Móra tánccsoport Ezüst oklevél_készülő cikkhez

 

Április 13.

 

Csepel-sziget Ifjú Tehetségei kiállítás megnyitója 

 

 

A tehetséggondozás területén kiemelten fontosnak tartjuk a gyerekek képzőművészeti tehetségének kibontakoztatását is.

Az idei tanévben is kiemelkedő eredményt értünk el a Csepel-sziget Ifjú Tehetségei XV. regionális képző- és iparművészeti pályázaton.

A zsűri számos alkotásunkat találta méltónak arra, hogy a kiállítást gazdagítsa.

Ifjú tehetségeink közül négyen külön elismerésben is részesültek:

Báki Balázs 3.b fődíjat

Takács Edina 2.a különdíjat

Vörös Alex 3.b különdíjat

Peti Csaba 6.a különdíjat kapott.

 

Büszkék vagyunk kis művészeinkre.

Csepel Sziget Ifjú Tehetségei_Báki Balázs  Csepel Sziget Ifjú Tehetségei_Takács Edina Csepel Sziget Ifjú Tehetségei_Vörös Alex

 

Május 20.

Borbély Sándor matematika verseny

 

Iskolánk évek óta eredményesen szerepel a Hallássérült tanulók számára rendezett országos matematika versenyen. Idén Bimbó Szabolcs (5.b osztályos tanuló) kiemelkedő teljesítményt nyújtott, 1. helyezést ért el a Borbély Sándor tanulmányi versenyen Vácott.

Szívből gratulálunk, büszkék vagyunk Rá!

Oklevél